U bent hier

Contactgegevens VDAB-accountmanagers

Je vindt in iedere Vlaamse provincie een aantal VDAB-accountmanagers. Elke accountmanager is gespecialiseerd in bepaalde bedrijfssectoren.

Een overzicht:

Provincie Antwerpen

Provincie Limburg

Provincie Oost-Vlaanderen

  • Kris Coppens
    Tel: 0497 51 89 93
    E-mail: kris.coppens@vdab.be
    Sectoren: social profit
  • Niki De Boysere
    Tel: 0479 415380
    E-mail: niki.deboysere@vdab.be
    Sectoren: industrie voeding, scheikunde, glas
  • Isolde Dosfel
    Tel: 0493 79 31 26
    E-mail: isolde.dosfel@vdab.be
    Sectoren: dienstencheques-schoonmaak. Alle diensten aan personen en bedrijven o.a. horeca, kappers, beveiliging, land-en tuinbouw, vrije beroepen (Gent/Meetjesland/Waasland)
  • Mieke Demeester
    Tel: 0496 57 55 91
    E-mail: mieke.demeester@vdab.be
    Sectoren: business support, retail en ICT
  • Vera De Wolf
    Tel: 0496 84 41 95
    E-mail: vera.dewolf@vdab.be
    Sectoren: industrie - metaal - automobiel - grafisch - textiel
  • Nathalie De Malsche
    Tel: 0499 59 59 51
    E-mail: nathalie.demalsche@vdab.be
    Sectoren: transport & logistiek Gentse haven en Waaslandhaven, bpost
  • Ann Van Oortegem
    Tel: 0499 59 59 65
    E-mail: ann.vanoortegem@vdab.be
    Sectoren: uitzendsector. Alle diensten aan personen en bedrijven o.a. horeca, kappers, beveiliging, land-en tuinbouw, vrije beroepen (Zuid- en Oost-Vlaanderen)
  • Katrien De Vleeschouwer
    Tel: 0499 94 88 91
    E-mail: katrien.devleeschouwer@vdab.be
    Sector: hout, bouw en energie

Provincie Vlaams-Brabant

Provincie West-Vlaanderen

  • Algemeen mailadres: accountmanagers.wvl@vdab.be
  • Luc Guillemin
    Tel: 051 26 85 64 - 0472 75 98 51
    E-mail: luc.guillemin@vdab.be
    Teamleider accountmanagement

  • Mirjam Tijssen
    Tel: 0499 94 88 01
    E-mail: mirjam.tijssen@vdab.be
    Sectoren: business support en retail
  • Kim Verrept
    Tel: 050 590 324 of 0499 59 59 40
    E-mail: kim.verrept@vdab.be
    Sectoren: transport, logistiek, lucht- en zeehavens en postbedrijven.
  • Magali Corion
    Tel: 0499 54 64 39
    E-mail: magali.corion@vdab.be
    Sector: social profit, onderwijs, overheden, kunsten.
  • Inge Peeraer
    Tel: 050 44 04 67 - 0474 84 00 43
    E-mail: inge.peeraer@vdab.be
    Sectoren: internationale arbeidsmarktmobiliteit
  • Claudia Lingier
    Tel: 050 230 653 - 0494 927 122
    Sectoren: hout, bouw, elektriciteit (industrie en residentieel), energie- en nutsbedrijven.
  • Sebastien Vanwalleghem
    Tel  056 431 765 - 0485 75 94 38
    Sectoren: grafische, textiel, scheikunde, kleding & confectie, glas, voeding, metaal, industrieel installateur en technologische industrie.
  • Glenn Tesch
    Tel: 056 431 766 - 0491 32 70 23
    E-mail: glenn.tesch@vdab.be
    Sectoren: metaal, ICT en technologische industrie

  • Lien Leroy
    Tel: 056 431 767 - 0478 776 149
    E-mail: lien.leroy@vdab.be
    Sectoren: diensten aan personen en bedrijven, schoonmaak, dienstencheques, toerisme, horeca en de primaire sector