U bent hier

Contactgegevens VDAB-accountmanagers

Je vindt in iedere Vlaamse provincie een aantal VDAB-accountmanagers. Elke accountmanager is gespecialiseerd in bepaalde bedrijfssectoren.

Een overzicht:

Provincie Antwerpen

  • Herman Todts
    Tel: 0470 19 15 41
    E-mail: herman.todts@vdab.be
    Sectoren: industrie (voeding, chemie, petrochemie, life sciences (farma), glas, tabak, steenbakkerijen)
    LinkedIn
  • Jef Leemans
    Tel: 0495 29 02 75
    E-mail: jef.leemans@vdab.be
    Sectoren: groot- en kleinhandel
    LinkedIn
  • Katty Snyers
    Tel: 0499 54 16 60
    E-mail: katty.snyers@vdab.be
    Sectoren: horeca, sport, ontspanning en recreatie, toerisme, cultuur, podiumkunsten, media en audio-visuele sector, land en tuinbouw: veeteelt
    LinkedIn
  • Marleen Verschaeren
    Tel: 0495 29 01 62
    E-mail: marleen.verschaeren@vdab.be
    Sectoren: transport en logistiek
    LinkedIn
  • Marijke Stuer
    Tel: 0470 19 12 95
    E-mail: marijke.stuer@vdab.be
    Sectoren: uitzend werving-en selectiebureaus, kappers en schoonheidszorgen, vrije beroepen

Provincie Limburg

Provincie Oost-Vlaanderen

  • Algemeen mailadres: accountmanagers.ovl@vdab.be
  • Kris Coppens
    Tel: 0497 51 89 93
    E-mail: kris.coppens@vdab.be
    Sectoren: social profit
  • Niki De Boysere
    Tel: 0479 415380
    E-mail: niki.deboysere@vdab.be
    Sectoren: industrie voeding, scheikunde, glas
  • Isolde Dosfel
    Tel: 0493 79 31 26
    E-mail: isolde.dosfel@vdab.be
    Sectoren: dienstencheques-schoonmaak. Alle diensten aan personen en bedrijven o.a. horeca, kappers, beveiliging, land-en tuinbouw, vrije beroepen (Gent/Meetjesland/Waasland)
  • Mieke Demeester
    Tel: 0496 57 55 91
    E-mail: mieke.demeester@vdab.be
    Sectoren: business support, retail en ICT
  • Vera De Wolf
    Tel: 0496 84 41 95
    E-mail: vera.dewolf@vdab.be
    Sectoren: industrie - metaal - automobiel - grafisch - textiel
  • Nathalie De Malsche
    Tel: 0499 59 59 51
    E-mail: nathalie.demalsche@vdab.be
    Sectoren: hout, bouw en energie
  • Abdel Kerrou
    Tel: 0485 38 23 43
    E-mail: abdelouahab.kerrou@vdab.be
    Sectoren: transport en logistiek Gentse haven en Waaslandhaven, bpost
  • Ann Van Oortegem
    Tel: 0499 59 59 65
    E-mail: ann.vanoortegem@vdab.be
    Sectoren: uitzendsector. Alle diensten aan personen en bedrijven o.a. horeca, kappers, beveiliging, land-en tuinbouw, vrije beroepen (Zuid- en Oost-Vlaanderen)

Provincie Vlaams-Brabant

Provincie West-Vlaanderen

  • Algemeen mailadres: accountmanagers.wvl@vdab.be
  • Mirjam Tijssen
    Tel: 0499 94 88 01
    E-mail: mirjam.tijssen@vdab.be
    Sectoren: business support, retail en ICT.

  • Tine De Bevere
    Tel: 0473 96 79 75
    E-mail: tine.debevere@vdab.be
    Sectoren: uitzendsector, schoonmaak, dienstenchequebedrijven en creatieve beroepen.

  • Kim Verrept
    Tel: 0499 59 59 40
    E-mail: kim.verrept@vdab.be
    Sectoren: transport, logistiek, lucht- en zeehavens.
  • Magali Corion
    Tel: 0499 54 64 39
    E-mail: magali.corion@vdab.be
    Sector: zorg en onderwijs.
  • Claudia Lingier
    Tel: 0494 927 122
    Sectoren: hout, bouw, elektriciteit (residentieel), energie- en nutsbedrijven.
  • Sebastien Vanwalleghem
    Tel: 0485 75 94 38
    Sectoren: grafische, textiel, scheikunde, kleding & confectie, glas, voeding, metaal, industrieel installateur, technologische industrie en elektriciteit (industrieel).
  • Lien Leroy
    Tel: 0478 776 149
    E-mail: lien.leroy@vdab.be
    Sectoren: toerisme, horeca, diensten aan personen, diensten aan bedrijven en de primaire sector, overheidsbedrijven en lokale besturen.