U bent hier

Contactgegevens VDAB-accountmanagers

Je vindt in iedere Vlaamse provincie een aantal VDAB-accountmanagers. Elke accountmanager is gespecialiseerd in bepaalde bedrijfssectoren.

Een overzicht:

Provincie Antwerpen

  • e-mail algemeen: accountmanagers.antwerpen@vdab.be
  • Stefan Goos - teamleider accountmanagement
    gsm 0499 98 99 11
    e-mail: Stefan.Goos@vdab.be
  • Veerle Verboven
    014 44 51 48
    e-mail: Veerle.Verboven@vdab.be
    Administratieve ondersteuning accountmanagement
  • Alda Budo
    gsm 0497 51 89 80
    e-mail: Alda.Budo@vdab.be
    Sectoren: logistiek, petroleum, chemie, maritiem en haven
  • Eva Gort
    gsm 0488 62 26 82
    e-mail: Eva.Gort@vdab.be
    Sectoren: bouw en hout, land - en tuinbouw
  • Evi Van Craen
    gsm 0498 94 58 09
    e-mail: Evi.VanCraen@vdab.be
    Sectoren: social profit, podiumkunsten, audio-visuele sector
  • Filip Hofkens
    gsm 0499 94 88 95
    e-mail: Filip.Hofkens@vdab.be
    Sectoren: metaal, elektriciteit, telecommunicatie, nutsvoorzieningen
  • Herman Todts
    gsm 0470 19 15 41
    e-mail: Herman.Todts@vdab.be
    Sectoren: voeding, grafische sector en uitgeverijen, papier en karton, confectie en textiel, glas, tabak, spoorwegen
  • Jef Leemans
    gsm 0495 29 02 75
    e-mail: Jef.Leemans@vdab.be
    Sectoren: groot- en kleinhandel, garages, diamant
  • Katty Snyers
    gsm 0499 54 16 60
    e-mail: Katty.Snyers@vdab.be
    Sectoren: horeca, sport, ontspanning en recreatie, uitzend werving en selectie (Antwerpen)
  • Marleen Verschaeren
    gsm 0495 29 01 62
    e-mail: Marleen.Verschaeren@vdab.be
    Sectoren: transport (weg en lucht), rijscholen, openbare besturen, bewaking, onderwijs
  • Nathalie Vicic
    gsm 0499 94 88 69
    e-mail: Nathalie.Vicic@vdab.be
    Sectoren: schoonmaak, dienstencheque-ondernemingen, postbedrijven, uitzend werving en selectie (regio Mechelen en Turnhout)
  • Sherazad Bouejaj
    gsm 0478 63 07 62
    e-mail: Sherazad.Bouejaj@vdab.be
    Sector: ICT, banken en verzekeringen, diensten aan bedrijven en personen, vrije beroepen (niet-medisch)

Provincie Limburg

  • Roger Evens
    Tel: 0497 51 91 13
    E-mail: roger.evens@vdab.be
    Sectoren: hout, bouw, elektriciteit en betonagglomeraten
  • Sonja Wagemakers
    Tel: 0497 51 90 41
    E-mail: sonja.wagemakers@vdab.be
    Sectoren: Industrie (metaal, kunststof, chemie, voeding…), sociale secretariaten
  • Chris Duchateau
    Tel: 0470 191290
    E-mail: chris.duchateau@vdab.be
    Sectoren: social profit, schoonmaak en dienstencheques
  • Luc Thijs
    Tel:   0499 54 16 29
    E-mail: luc.thijs@vdab.be
    Sectoren: Vrije beroepen, diensten aan personen, horeca, toerisme
  • Luc Depaire
    Tel:   0486 44 47 38
    E-mail: luc.depaire@vdab.be
    Sectoren: Business support & retail, garages, grafische sector en ICT
  • Martine Thijs
    Tel: 0498 40 94 91
    E-mail: Martine.thijs@vdab.be
    Sectoren: transport & logistiek, uitzendwerk
  • Marina Van Werde
    Tel: 011 57 06 44
    E-mail: Marina.vanwerde@vdab.be
    Management Assistant

Provincie Oost-Vlaanderen

Provincie Vlaams-Brabant

Provincie West-Vlaanderen

  • Algemeen: accountmanagers.wvl@vdab.be
  • Luc Guillemin
    Tel. 051 26 85 64 / 0472 75 98 51
    E-mail: luc.guillemin@vdab.be
    Teamleider accountmanagement

  • Mirjam Tijssen
    Tel: 0499 94 88 01
    E-mail: mirjam.tijssen@vdab.be
    Sectoren: business support en retail
  • Paul Depuydt
    Tel: 050 368 144 - 0497 51 90 18
    E-mail: paul.depuydt@vdab.be
    Sector: uitzendsector, schoonmaak, dienstenchequebedrijven, diensten aan bedrijven
  • Kim Verrept
    Tel: 050 590 324 of 0499 59 59 40
    E-mail: kim.verrept@vdab.be
    Sectoren: Transport, logistiek, lucht- en zeehavens en postbedrijven.
  • Magali Corion
    Tel: 0499 54 64 39
    E-mail: magali.corion@vdab.be
    Sector: Social profit, onderwijs, overheden, kunsten.
  • Inge Peeraer
    Tel: 050 44 04 67 - 0474 84 00 43
    E-mail: inge.peeraer@vdab.be
    Sectoren: Internationale arbeidsmarktmobiliteit
  • Claudia Lingier
    Tel: 050 230 653 - 0494 927 122
    Sectoren: hout, bouw, elektriciteit (industrie en residentieel), energie- en nutsbedrijven.
  • Sebastien Vanwalleghem
    Tel  056 431 765 - 0485 75 94 38
    Sectoren: grafische, textiel, scheikunde, kleding & confectie, glas en voeding
  • Glenn Tesch
    Tel: 056 431 766 - 0491 32 70 23
    E-mail: glenn.tesch@vdab.be
    Sectoren: Metaal, ICT en technologische industrie

  • Lien Leroy
    Tel: 056 431 767 - 0478 776 149
    E-mail: lien.leroy@vdab.be
    Sectoren: toerisme, horeca, diensten aan personen en de primaire sector