U bent hier

Contact

We zoeken samen met jou naar de beste oplossing voor je rekruteringsactie.

Interesse of vragen?

Al klant? Mail je advertentiemateriaal naar:

 

Onze accountmanagers

David Vicente

David Vicente
Tel: 0497 51 89 82
E-mail: David.Vicente@vdab.be

Salesmanager a.i. Webdiensten
Accountmanager Antwerpen

 

Alexia Monachou

Alexia Monachou
Tel: 0495 23 05 21
E-mail: Alexia.Monachou@vdab.be

Accountmanager Brabant

 

Goedele Sohl

Goedele Sohl
Tel: 0497 51 89 16
E-mail: Goedele.Sohl@vdab.be

Accountmanager Limburg en Brabant

 

Kathleen Henderickx

Kathleen Henderickx
Tel: 0497 51 89 12
E-mail: Kathleen.Henderickx@vdab.be

Accountmanager Oost- en West-Vlaanderen

 

Backoffice

An Leushuis

An Leushuis
Gsm: 0497 51 89 27
E-mail: An.leushuis@vdab.be

Verantwoordelijke backoffice

 

Helga Pellarin

Helga Pellarin
Tel: 053 76 87 88
Gsm: 0497 51 89 17
E-mail: Helga.Pellarin@vdab.be

Micheline Kopman

Micheline Kopman
Tel: 03 660 12 23
Gsm: 0476 86 33 29
E-mail: micheline.kopman@vdab.be